Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Portal Hamilton


Fundusze UE

 
 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 - 2020.

Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw.

Rozwój Centrum Badawczo – Rozwojowego J.S. Hamilton Poland w Gdyni.

 
 

Fundusze UE

 
Belarusian Universal Commodity Exchange

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

 
 

Aktualności

 

Zapytanie ofertowe nr 1057866 dotyczące dostawy chromatografu cieczowego z detektorem MS typu potrójny kwadrupol (LC MS/MS)

Zapraszamy do złożenia ofert w zapytaniu dotyczącym dostawy chromatografu cieczowego z detektorem MS typu potrójny kwadrupol (LC MS/MS)

 
Zapytanie umieszczone jest w Bazie Konkurencyjności: zobacz

Informacja o wynikach postępowania ofertowego do zapytania nr 1041779 pt.: "Ekstraktor automatyczny"

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za złożone oferty. Wyniki postępowania ofertowego - w załączeniu. Szczegółowe informacje dostępne są w Bazie Konkurencyjności.
 

Informacja o wynikach postępowania ofertowego do zapytania nr 1041779 pt.: "Ekstraktor automatyczny" - plik pdf.

 

Współpraca

 

 

O szkoleniach
 

O szkoleniach

 szkolenia1

 

 J.S. Hamilton Poland S.A. prowadzi prestiżowe seminaria, szkolenia, warsztaty oraz zajęcia laboratoryjne skierowane do branży spożywczej, kosmetycznej i chemii gospodarczej, opakowaniowej, sektora komunalnego i przemysłu paliwowego.

Komu dedykujemy szkolenia?

Uczestnikami naszych seminariów ,szkoleń i warsztatów mogą być: technolodzy, pracownicy działów jakości i laboratoriów, pracownicy działów produkcji, kadra odpowiedzialna za bezpieczeństwo jakość i produkowanych wyrobów, osoby zarządzające oraz pracownicy działów prawnych lub marketingu. Każdy może podnieść swoje kompetencje zawodowe, poprawić efektywność pracy i lepiej przygotować się do realizacji zadań zawodowych ponosząc stosunkowo niewielkie nakłady finansowe na szkolenie.

Gdzie się odbywają?

Seminaria i warsztaty szkoleniowe organizowane są w salach konferencyjnych i laboratoryjnych w Gdyni, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Makowie Mazowieckim, zapewniając uczestnikom wygodne warunki do zdobywania wiedzy. Alternatywą dla szkoleń ogólnodostępnych, prowadzonych w określonych lokalizacjach jest możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie klienta. Korzyści wynikające z tego rozwiązania to: ograniczenia kosztów szkolenia, możliwość uczestniczenia większej grupy pracowników oraz fakt, iż szkolenie i dyskusje będzie dotyczyło wyłącznie produktu lub zagadnień interesujących daną organizację.

Nasi wykładowcy

Szkolenia prowadzone są przez wykładowców wywodzących się z naszej własnej kadry wykorzystując ich bogatą wiedzę i doświadczenie. Na wykłady zapraszamy również ekspertów uniwersytetów i innych ośrodków naukowych, przedstawicieli ministerstw oraz pracowników wiodących firm doradczych z Polski i zagranicy.

 

Misją naszej firmy jest dbanie o dobro naszych klientów poprzez zaspokajanie potrzeb edukacyjnych uczestników naszych seminariów i szkoleń i organizacje szkoleń na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zawartą w harmonogramie szkoleń !

 

 

 
Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload