Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Portal Hamilton


Fundusze UE

 
 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 - 2020.

Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw.

Rozwój Centrum Badawczo – Rozwojowego J.S. Hamilton Poland w Gdyni.

 
 

Fundusze UE

 
Belarusian Universal Commodity Exchange

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

 
 

Współpraca

 

 

Postępowania reklamacyjne
 

Postępowania reklamacyjne

 

Żywność jest produktem szczególnym, istotnym dla kultury i mogącym mieć wpływ na zdrowie człowieka, a więc konsumenci przywiązują do jej jakości coraz większą wagę, a tym samym mają coraz większe wymagania, co do produktów i producentów. Rosnącym problemem dla producentów są konsumenckie reklamacje produktów, których rozwiązanie wymaga od producentów zaangażowania i poświęcenia często znacznej ilości czasu i innych zasobów. Znalezienie optymalnego rozwiązania dla każdego przypadku to kwestia zasadnicza, gdyż wpływa na satysfakcję konsumenta oraz producenta wizerunek.
 
Współpracujaca z J.S.Hamilton Consulting Sp. z o.o. kancelaria prawna i jej prawnicy  doskonale znający specyfikę i delikatny charakter postępowań reklamacyjnych zapewni Państwu ich obsługę na każdym etapie - począwszy od odebrania zgłoszenia, poprzez kontakt z konsumentem, skończywszy na rozwiązaniu sprawy na etapie przedsądowym, a także reprezentowanie Państwa podczas ewentualnego sporu sądowego.
 
Każdego miesiąca dostają Państwo raport dotyczący wszystkich toczących się postępowań reklamacyjnych, stanu ich zaawansowania i rozstrzygnięć, co daje poczucie kontroli, a jednocześnie pewność, że wszystkie sprawy rozstrzygane są szybko i skutecznie, z uwzględnieniem Państwa interesów.
 

 

 

 

 

 
Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload