Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Portal Hamilton


Fundusze UE

 
 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 - 2020.

Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw.

Rozwój Centrum Badawczo – Rozwojowego J.S. Hamilton Poland w Gdyni.

 
 

Fundusze UE

 
Belarusian Universal Commodity Exchange

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

 
 

Aktualności

 

Zapytanie ofertowe nr 1057866 dotyczące dostawy chromatografu cieczowego z detektorem MS typu potrójny kwadrupol (LC MS/MS)

Zapraszamy do złożenia ofert w zapytaniu dotyczącym dostawy chromatografu cieczowego z detektorem MS typu potrójny kwadrupol (LC MS/MS)

 
Zapytanie umieszczone jest w Bazie Konkurencyjności: zobacz

Informacja o wynikach postępowania ofertowego do zapytania nr 1041779 pt.: "Ekstraktor automatyczny"

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za złożone oferty. Wyniki postępowania ofertowego - w załączeniu. Szczegółowe informacje dostępne są w Bazie Konkurencyjności.
 

Informacja o wynikach postępowania ofertowego do zapytania nr 1041779 pt.: "Ekstraktor automatyczny" - plik pdf.

 

Współpraca

 

 

Stawka VAT Zwolniona
 

Stawka VAT Zwolniona

 

 

Informujemy, iż istnieje możliwość zastosowania stawki VAT „zwolnionej” za szkolenia jeśli zostaną spełnione przesłanki zwolnienia szkoleń doskonalących kwalifikacje zawodowe pracowników administracji publicznej, zakładów budżetowych i jednostek budżetowych w przypadku finansowania ich ze środków publicznych:

  • w całości – zwolnienie w oparciu o art. 43 ust. 1 pkt. 29 lit. c) ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004r.
  • w co najmniej 70%, ale mniej niż 100% - zwolnienie wynikające z §13 ust. 1 pkt.20 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 4 kwietnia 2011r.

Na J.S. Hamilton Poland S.A. spoczywa obowiązek wykazania, że środki, z których pokrywany jest udział w szkoleniach, pochodzą ze środków publicznych, np. poprzez odbiór stosownych oświadczeń.

Zatem, jeśli środki, którymi opłacacie Państwo udział swoich pracowników w naszych szkoleniach są środkami publicznymi, a na potwierdzenie otrzymamy oświadczenie, to wówczas będziemy mieć możliwość zastosowania stawki zwolnionej. W razie wątpliwości i pytań proszę o kontakt z Główną Księgową: 58 766 99 04.

ZOBACZ TAKŻE

 

 

 
Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload Pictogram, preload