Europejska Giełda Towarowa w Warszawie za nami!

W dniach 12-13 października w Warszawie, odbyła Europejska Giełda Towarowa (European Commodities Exchange). Wydarzenie skupiające najważniejszych przedstawicieli sektora rolno-spożywczego po raz pierwszy w swojej długoletniej tradycji miało okazję gościć w Europie Środkowo-Wschodniej.

63 edycja European Commodities Exchange była jednym z ważnych wydarzeń w kalendarzu J.S. Hamilton oraz całości branży. To nie tylko doskonała okazja do nawiązania kontaktów i zaprezentowania swojej oferty, ale także możliwość uczestnictwa w szeregu spotkań z przedstawicielami całego sektora z całego świata.

W tym roku J.S. Hamilton pełnił funkcję złotego sponsora targów i mieliśmy przyjemność gościć naszych partnerów na 36 metrowym stoisku ulokowanym w samym sercu Europejskiej Giełdy Towarowej tuż obok strefy networkingowej. Było to doskonałe miejsce do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz utrwalania więzi z dotychczasowymi partnerami.

Jako akredytowane laboratorium badawcze J.S. Hamilton oferuje kompleksową usługę rzeczoznawczo kontrolną towarów w imporcie oraz eksporcie we wszystkich polskich portach, a także na terenie Łotwy, Litwy i Estonii oraz zapewniamy kontrolę ilościowo-jakościową towarów składowanych w magazynach na terenie kraju i Wspólnoty Europejskiej.

Serdecznie dziękujemy organizatorom Izbie Zbożowo – Paszowej za zaproszenie oraz możliwość uczestnictwa w tak ważnym przedsięwzięciu!

W przypadku pytań lub wątpliwości Eksperci J.S. Hamilton pozostają do Państwa dyspozycji.

Formularz Kontaktowy