Europejskie targi opakowań, technologii i przetwórstwa FACHPACK w Norymberdze

Już we wrześniu, w dniach 27-29 września 2022 r. odbędą się Europejskie targi opakowań, technologii i przetwórstwa FACHPACK w Norymberdze.

 

„FACHPACK to jedno z głównych wydarzeń w Europie dla firm produkujących i wykorzystujących opakowania. Od ponad 40 lat odbywa się w Norymberdze. Targi opakowań zapewniają kompaktowy, ale wszechstronny wgląd we wszystkie istotne tematy z branży opakowań. Należą do nich rozwiązania w zakresie opakowań produktów dla dóbr przemysłowych i konsumpcyjnych, środki pomocnicze do pakowania i materiały opakowaniowe, ale także produkcja opakowań, technika pakowania, logistyka i systemy pakowania lub drukowanie.”

 

Głównym tematem wydarzenia będą „Przemiany w opakowaniach”. Jest on efektem aktualnym trendom, które obecnie wpływają na przemysł opakowaniowy. Zrównoważony rozwój który jest wymagany nie tylko przez prawo, ale i przez konsumentów – co powoduje daleko idące zmiany w branży.

J.S. Hamilton Group oferuje już rozwiązania, mające za zadanie pomóc producentom, jak i dostawcom.

 

Nasze stoisko znajduje się w pawilonie 7 pod numerem 660.

 

Do Państwa dyspozycji będą Wasi opiekunowie biznesowi oraz ekspert z Competence Center, który z przyjemnością odpowie na pojawiające się pytania.

 

Do zobaczenia!