Targi KIDS’ TIME 2023

Już 22-24.02.2023 odbędą się XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME.

„To wydarzenie, które od ponad dekady cieszy się uznaniem wśród producentów zabawek i artykułów dla dzieci. Podczas największej tego typu imprezy w Polsce, wielu wystawców decyduje się na premiery swoich produktów. To wszystko sprawia, że KIDS’ TIME jest obowiązkowym punktem w kalendarzu dla wszystkich przedstawicieli branży dziecięcej.” – podkreśla organizator.

Dla rodziców oraz kontroli urzędowych bezpieczeństwo zabawek jest priorytetem. Każdego roku Inspekcja Handlowa prowadzi sporo kontroli, a ilość kwestionowanych produktów często oscyluje w granicy 30%.

Podczas wydarzenia, Joanna Janicka – ekspert ds. Produktów oraz Prawa Europejskiego w zakresie wyrobów konsumenckich, wygłosi prelekcję pt. „Najczęstsze niezgodności i błędy w oznakowaniu zabawek oraz artykułów dla dzieci”, do wysłuchania której serdecznie zapraszamy w piątek 24 lutego o godzinie 11:00 w ramach targowego Business Forum.

Eksperci J.S. Hamilton Poland specjalizują się w badaniach bezpieczeństwa produktów, w tym analiz mechanicznych oraz chemicznych. Zgodnie z numerem akredytacji AB 079, w zakresie naszych usług zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz badania bezpieczeństwa zabawek, a także artykułów dla dzieci i niemowląt.

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem i odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasze stoisko sygnowane jest numerem A-18.

Do zobaczenia!