IX Kongres Rybny za nami!

W dniach 14-15 września 2023 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie, odbył się IX Kongres Rybny. Wydarzenie gościło 255 delegatów reprezentujących przetwórstwo rybne, dostawców technologii, jak również przedstawicieli akwakultury.

Podczas całego wydarzenia zaprezentowano bardzo ciekawe prelekcje z zakresu sytuacji gospodarczej przetwórstwa rybnego, sytuacji rynkowej, rynków surowcowych dotyczących ryb bałtyckich, karpia, pstrąga i suma afrykańskiego  oraz innowacyjnych technologii.

W tym roku laboratorium J.S. Hamilton nie tylko brało czynny udział w wydarzeniu, ale również pełniło funkcję srebrnego  sponsora Kongresu. Pierwszego dnia, Małgorzata Stachowiak, Dyrektor ds. Badań Mikrobiologicznych, zaprezentowała temat: „Challenge test pod lupą producenta, audytora i analityka w laboratorium”, który spotkał się z dużym uznaniem wśród delegatów.

Nasi Eksperci, obecni podczas Kongresu, wymienili się ogromem doświadczeń dotyczących rynku rybnego, jak również była to szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Jako akredytowane laboratorium badawcze, w J.S. Hamilton prowadzimy szereg badań związanych z bezpieczeństwem żywności. Nasi eksperci z pewnością przygotują zakres badań dostosowany do Państwa potrzeb.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości Eksperci J.S. Hamilton pozostają do Państwa dyspozycji.

Formularz Kontaktowy