Już niedługo 14 edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa

Już 17 stycznia w Kielcach rozpocznie się 14 edycja największego w Polsce wydarzenia branżowego dla producentów owoców i warzyw.

Uczestnictwo w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa to doskonała okazja do poznania innowacyjnych technologii i najświeższej wiedzy z branży ogrodniczej. Na 28 000 metrach kwadratowych powierzchni, wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji, między innymi innowacyjne nawozy, czy rozwiązania wspierające produkcję ogrodniczą.

Należy podkreślić, że Targi Sadownictwa i Warzywnictwa są największym wydarzeniem o charakterze targowo-konferencyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Bezpieczeństwo żywności jest niewątpliwie jednym z najważniejszych aspektów, dlatego na targach nie może zabraknąć ekspertów J.S. Hamilton. Jako lider wśród akredytowanych laboratoriów badawczych w Europie Środkowo – Wschodniej, posiadamy najszerszy zakres akredytowanych analiz laboratoryjnych żywności. Ponadto, dysponujemy szeroką bazą logistyczną, dzięki której możemy w krótkim czasie pobierać, odbierać i dostarczać próbki do sieci naszych laboratoriów.

W przyjaznej atmosferze porozmawiajmy o bezpieczeństwie żywności, rosnącej popularności produktów roślinnych i nie tylko.

Nasze stoisko sygnowane jest numerem A77.

Do zobaczenia!