Konferencja Krajowego Stowarzyszenia Przetwórców Owoców i Warzyw

W dniach 11-13 maja 2023 roku w Kielcach, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Konferencji Krajowego Stowarzyszenia Przetwórców Owoców i Warzyw.

Celem wydarzenia było wywołanie głębokiej, otwartej i trwałej dyskusji o branży owocowo-warzywnej. Ważnym głosem w rozmowach były zarówno podmioty funkcjonujące w branży przetwórstwa owoców i warzyw w Polsce jak partnerzy handlowi, kooperanci, regulatorzy rynku oraz przedstawiciele jednostek naukowych i badawczych.

Natalia Graczyk – Key Account Manager J.S. Hamilton, przybliżyła uczestnikom konferencji temat: „Badania w branży owocowo-warzywnej – aktualności i przyszłość”. Omówione zostały zarówno zakresy badań dla owoców i warzyw, jak i inne ważne aspekty w tematyce całego spotkania. Prelekcja dała przestrzeń dla żywej dyskusji na temat bezpieczeństwa produktów w świetle wyzwań stojących przed rynkiem przetwórców oraz była zwieńczeniem drugiego dnia konferencji.

Jesteśmy przekonani, że wypracowane podczas wydarzenia inicjatywy pomogą w przyszłości wzmocnić pozycję rynkową branży przetwórstwa owoców i warzyw oraz wyznaczyć właściwe kierunki.

Bardzo dziękujemy organizatorowi za zaproszenie i zaufanie, a uczestnikom konferencji za obecność i zaangażowanie w poruszane tematy.

Do zobaczenia na jesiennej edycji!

 

W przypadku pytań lub wątpliwości Eksperci J.S. Hamilton pozostają do Państwa dyspozycji.

Formularz Kontaktowy