Perspektywy rozwoju na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa!

W dniach 17-18 stycznia w Kielcach odbyła się 14 edycja największej w Polsce imprezy branżowej dla producentów owoców i warzyw. Podczas dwóch dni, 424 wystawców odwiedziły łącznie 13 832 osoby.

Na 28 000 metrach kwadratowych powierzchni uczestnicy z kraju i zagranicy zaprezentowali bogatą ofertę środków do produkcji, czy rozwiązań wspierających sektor ogrodniczy. Targom towarzyszył kongres, w ramach którego poruszono aktualne oraz najważniejsze tematy z punktu widzenia branży.

Szczególną uwagę poświecono jabłkom: wpływie ich importu i przetworów na krajowe sadownictwo oraz możliwym scenariuszom produkcji na kolejne lata. Poruszona została również aktualna sytuacja na rynku warzyw w Polsce i Europie oraz największe wyzwania dla producentów malin na świecie.

Uczestnictwo w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa było świetną okazją do rozmów o roli badań i kontroli żywności, w szczególności owoców oraz warzyw. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, za możliwość prezentacji oferty J.S. Hamilton oraz naszego profesjonalnego podejścia do jakości świadczonych usług.

 

Nasi Eksperci niezmiennie pozostają do Państwa dyspozycji odpowiadając na pytania i wątpliwości. Z przyjemnością przygotujemy ofertę spersonalizowaną do Państwa potrzeb.

Formularz Kontaktowy