Audyt Higiena i Bezpieczeństwo – Zadbaj o bezpieczeństwo firmy i klientów

Ze względu na rosnące obawy społeczne i rynkowe dotyczące skutków epidemii COVID-19, ryzyka braku ciągłości dostaw, jak również złożonością przepisów i zaleceń z tym związanych, oferujemy Państwu pomoc w weryfikacji podjętych działań związanych z ograniczeniem ryzyka w czasie epidemii COVID-19.

 

Eksperci z JS Hamilton oraz QA Solutions podczas niezależnego  audytu potwierdzą spełnienie przez Państwa wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz innych wprowadzonych obostrzeń  mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa ciągłości produkcji.

 

 

Certyfikat

 

Certyfikat poświadczający pozytywny wynik audytu może służyć jako zapewnienie Klientów, że przedsiębiorstwo czy sklep spełnia najwyższe standardy, a współpraca z zakładem  produkcyjnym lub wizyta w sklepie jest  bezpieczna.

 

Certyfikat i znak jakości może być umieszczony zarówno na Państwa stronie internetowej, w widocznym miejscu w zakładzie czy sklepie, jak również na dokumentach firmy.

 

 

Warunki certyfikacji

 

Program Higiena  i Bezpieczeństwo może być oparty na:

 

a) pełnym audycie: wymagań GMP, GHP, listy kontrolnej zawierającej zagadnienia które muszą być wprowadzone w zakładzie/ sklepach, w celu spełnia wymagań GIS i wytycznych Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii w zakresie ograniczania ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19.

 

Audyt można integrować z innym standardem

 

  • do IFS/BRC /GlobalG.A.P.
  • ISO 22000 / HACCP/ audyt dostawcy/ GlobalG.A.P. CoC

 

Lub

 

b) weryfikacji zagadnień zawartych jedynie na liście kontrolnej zawierającej zagadnienia które muszą być wprowadzone w zakładzie, w celu spełnia wymagań GIS i wytycznych Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii w zakresie ograniczania ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19.

 

c) Audytach sklepów:

  • Sklepy małe  0,5 MD
  • Sklepy wielkopowierzchniowe 0,75MD

 

 

Warunki cenowe

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz dostosowania pakietu usług do potrzeb obiektu, prosimy o kontakt: ppiskorska@qasolutions.pl; +48 793 003 629