J.S. Hamilton stawia na przedsiębiorczość

Kreowanie postaw przedsiębiorczych, propagowanie zasad optymalnego gospodarowania, a także wskazanie młodzieży możliwych kierunków rozwoju w edukacji wyższej, to powody dla których Uniwersytet Morski w Gdyni zorganizował konkurs Wiedzy o Zarządzaniu i Ekonomii. 8 grudnia 2022 roku na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbyła się uroczyste nagrodzenie laureatów. Partnerem wydarzenia był J.S. Hamilton.

Do konkursu przystąpiło łącznie 126 uczniów szkół średnich z województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz opolskiego. Patronat honorowy nad konkursem objął Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. inż. kpt ż.w. Adam Weintrit oraz Prezydent Miasta Gdyni dr Wojciech Szczurek. Podczas wystąpienia, Magdalena Smolarska, People & Culture Director oraz Wojciech Paruzel, Dyrektor ds. Operacyjnych, przybliżyli konkursowiczom możliwości uczestnictwa w praktykach studenckich i stażach organizowanych przez firmę, będących świetnym fundamentem do dalszego rozwoju.

J.S. Hamilton od wielu lat otwiera swoje drzwi dla studentów chcących zdobyć pierwsze doświadczenia oraz poznać specyfikę pracy w laboratorium. Więcej na temat praktyk, staży i zatrudnienia przeczytają Państwo w zakładce Kariera.

Pragniemy złożyć serdeczne gratulacje wszystkim Laureatom! Władzom Uczelni dziękujemy za możliwość uczestnictwa w wydarzeniu i gratulujemy znakomitego przedsięwzięcia!

Na pełną fotorelację z wydarzenia zapraszamy na stronę Organizatora.