Nowe szkolenia z zakresu eksportu produktów spożywczych do USA!

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie pojawiły się świeże szkolenia związane z tematyką eksportu produktów spożywczych do Stanów Zjednoczonych. Wyślij zgłoszenie do 26 maja i zyskaj 13%* rabatu! Informację o rabacie zawrzyj w uwagach do zgłoszenia.

1. Prewencyjne kontrole żywności w eksporcie do USA w oparciu o wymogi ustawy FDA-FSMA, PCQI
Termin i miejsce: 10-12.06.2024, online

Wymagania bieżących Zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej, Analizy Ryzyka i Prewencyjnych Kontroli Żywności opartych na ocenie ryzyka mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa produkcji i przetwarzania, pakowania i przechowywania żywności przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Szkolenie zostało opracowane przez FSCPA, oparte jest na ujednoliconym przez FDA programie i dedykowane dla osób mających pełnić funkcje PCQI. Ukończenie kursu jest możliwością spełnienia wymagań FDA przez osoby odpowiedzialne za eksport do USA.

Po szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat „FSCPA Preventive Controls for Human Food” wydawany przez AFDO. Wykłady odbywają się w języku angielskim, jednak możliwe jest tłumaczenie na język polski w mniej zrozumiałych fragmentach prezentacji.

Sprawdź szczegóły szkolenia TUTAJ

lub zapisz się na szkolenie!
FORMULARZ ZAPISU

 

2. Opracowanie Planu Kontroli Zapobiegawczych i praktyczna interpretacja wymagań prawnych dotyczących żywności wprowadzanej do obrotu na terenie USA
Termin i miejsce: 13.09.2024, online

Uzyskanie certyfikatu TPCP stanowi potwierdzenie zgodności planu bezpieczeństwa żywności i jego stosowania w zakładzie z wymaganiami jurysdykcji FDA, co przekłada się na wzrost zaufania importerów i uzyskanie łatwiejszego dostępu do tamtejszego rynku. Ponadto przynosi korzyści na poziomie celnym oraz zmniejsza prawdopodobieństwo kontroli zakładu produkcyjnego przez urzędników FDA.

Wykłady odbywają się w języku polskim.

Sprawdź szczegóły szkolenia TUTAJ

lub zapisz się na szkolenie!
FORMULARZ ZAPISU

 

*rabat nie łączy się z innymi promocjami

W przypadku pytań lub wątpliwości Eksperci J.S. Hamilton pozostają do Państwa dyspozycji.

Formularz Kontaktowy