Szkolenia J.S. Hamilton zatwierdzone przez IFS Academy (International Featured Standards).

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zatwierdzona przez IFS Academy, jako oficjalny dostawca szkoleń IFS Approved Trainer Provider w zakresie wymagań i audytora IFS Food wersji 8.

Wspólnie z IFS zapewniamy kompleksowe wsparcie w osiąganiu doskonałości w zakresie bezpieczeństwa żywności i jakości.

IFS Food jest jednym z wiodących i najbardziej uznanych standardów w sektorze spożywczym. Stanowi wsparcie dla firm w zakresie bezpieczeństwa żywności, jakości i zgodności z przepisami. Dzięki dostarczaniu szczegółowych wytycznych i wymagań, IFS Food umożliwia firmom osiąganie wysokiego poziomu bezpieczeństwa produktów spożywczych oraz optymalizację procesów produkcyjnych.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów i audytorów z dziedziny spożywczej, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat standardów IFS FOOD v 8 oraz praktyczne doświadczenie w ich wdrażaniu. Dzięki szkoleniom, przedsiębiorcy i pracownicy zyskują niezbędną wiedzę i umiejętności, które pomogą im sprostać wymaganiom IFS Food v8 i podnieść jakość oraz bezpieczeństwo swoich produktów.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z ekspertami IFS Academy na szkoleniach oferowanych przez J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o., uzyskają Państwo aktualną i oficjalną interpretację wymagań standardu – wersja 8.

Oferowane przez nas szkolenia pozwolą uczestnikom także na zapoznanie się z różnicami pomiędzy wersją IFS Food v.7 a IFS Food v.8 oraz będą wsparciem we wdrożeniu nowej wersji standardu w swojej organizacji.

Po pozytywnym zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo certyfikat ze szkolenia wydany na oficjalnym szablonie IFS.

Główne zagadnienia poruszane na szkoleniu:

  • Informacje ogólne i najnowsze wiadomości
  • Podsumowanie głównych zmian w nowej wersji standardu
  • Protokół certyfikacji
  • Lista kontrolna oceny
  • Raportowanie

Szczegółowy plan szkolenia, warunki  i zapisy można znaleźć na stronie:   https://hamilton.com.pl/oferta/szkolenia/o-szkoleniach/

Nasz zespół chętnie udzieli więcej informacji oraz pomoże Państwu dostosować szkolenia do konkretnych potrzeb.

Formularz Kontaktowy