W trosce o bezpieczeństwo w dobie pandemii koronawirusa

Liczba przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce rośnie, dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Kontrahentom, Pracownikom i ich najbliższym. Laboratoria J.S. Hamilton dziś pracują bez zakłóceń. Na bieżąco wykonujemy wszystkie analizy, zachowując ciągłość biznesową, przy jednoczesnym wdrażaniu środków minimalizujących ryzyko zagrożenia zdrowia naszych Pracowników. 

 

Przede wszystkim podjęliśmy szereg kroków zabezpieczających Pracowników laboratoriów, którzy, na co dzień mają do czynienia z drobnoustrojami, więc zachowują najwyższe standardy higieny i środki ochrony indywidualnej. Dziś dodatkowo:

 

  • zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji powierzchni roboczych specjalistycznymi środkami ochrony, tj. regularne zadymienia i ozonowanie,
  • zaopatrzyliśmy laboratoria w dodatkowe środki higieny, tj. rękawiczki, maseczki ochronne, ręczniki papierowe,
  • wprowadziliśmy pracę zmianową tak, aby minimalizować duże grupy; dodatkowo uruchamiamy pracę w niedzielę dla osób, które wykazują obawy przed większymi skupiskami,
  • przeszkoliliśmy pracowników pobierających próbki w zakresie ochrony indywidualnej oraz nakazaliśmy bezwzględne przestrzeganie wewnętrznych procedur naszych Klientów.

 

Wprowadziliśmy też ochronne zasady pracy dla Pracowników biur J.S. Hamilton:

 

  • zdecydowana większość naszych Pracowników pozostaje w domach, troszcząc się o zdrowie swoje i swoich najbliższych, świadcząc pracę zdalnie, z wykorzystaniem telekonferencji, komunikatorów, telefonów,
  • odwołaliśmy wszystkie spotkania bezpośrednie z Klientami, zarówno w kraju jak i za granicą,
  • ograniczyliśmy dostęp osób z zewnątrz firmy do niezbędnego minimum, tylko w wyznaczonych obszarach, gdzie zainstalowaliśmy dozowniki z płynem do dezynfekcji oraz ostrzeżenia.

 

Podkreślamy, że epidemia koronawirusa nie ma dziś wpływu na bieżącą działalność J.S. Hamilton i nadal gwarantujemy pełną ciągłość usług. Jednakże uważnie monitorujemy obecną sytuację, by móc elastycznie reagować na zmieniające się warunki, mi.in. logistycznie czy też komunikacyjnie.

 

Bezpieczeństwo jest dziś priorytetem nas wszystkich, więc nie ustajemy w wysiłkach by świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie, przy zachowaniu nadzwyczajnych środków ochrony.